logo
confortobeautyclinic-salonkosmetyczny-slask-recepcja

Conforto Beauty Clinic

Z miłości do piękna
confortobeautyclinic-salonkosmetyczny-slask-recepcja

Conforto Beauty Clinic

Z miłości do piękna
confortobeautyclinic-salonkosmetyczny-slask-recepcja

Conforto Beauty Clinic

Z miłości do piękna
previous arrow
next arrow

Zadbaj o skórę

Zadaniem marki KLAPP Cosmetics jest stworzenie optymalnej pielęgnacji dla Twojej skóry. Różnorodne linie produktów znajdujące się w asortymencie marki KLAPP Cosmetics są odpowiedzią dla wszystkich potrzeb każdej skóry. KLAPP Cosmetics zaliczana jest do liderów innowacyjności technologicznej na rynku kosmetyków profesjonalnych.

Wśród jej największych osiągnięć jest wprowadzenie aktywnych biologicznie substancji takich jak: retinol, ASC III, DMAE- marine, DHEA, BX ARGINELINE; oddziałowujących na trzy warstwy naszej skóry. Przełomem jest wykorzystanie w kosmetykach pielęgnacyjnych substancji umożliwiającej uwalnianie energii komórkowej, niezbędnej do syntezy białek strukturalnych takich jak kolagen. KLAPP jako jedyna firma kosmetyczna na świecie wprowadziła do pielęgnacji ekstrakt z żywych komórek macierzystych. W ostatnim roku oferta została rozszerzona o linię kosmetyków bazujących na komórkowych badaniach telomerazy nagrodzonych Nagrodą Nobla, dodatkowo opartą na wysoce skoncentrowanych składnikach pochodzenia roślinnego o dużej aktywności biologicznej. Pozwól sobie zatem na odpowiednią pielęgnację. Z marką KLAPP Cosmetics wyglądasz zawsze doskonale – każdego dnia i w każdym wieku!

Nasze specjalizacje

Voucher upominkowy

Szukasz oryginalnego prezentu dla bliskich? Podaruj coś co będą mogli długo wspominać. Dzięki naszym voucherom obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo. To niewątpliwie ekskluzywny i nietuzinkowy prezent, który każdy obdarowany odbierze jako miły i szczery gest. Każdy voucher upominkowy dopasujemy do indywidualnych potrzeb. Możesz wybrać każdy zabieg z oferty lub przeznaczyć dowolną kwotę. Ty zdecydujesz ile przyjemności ufundujesz bliskiej osobie, a my zrobimy wszystko, by były to niezapomniane chwile relaksu. Voucher upominkowy można zakupić w naszym salonie.

Promocje oraz aktualności

Wyślij wiadomość

Telefon kontaktowy

668 496 924

Adres gabinetu

ul. Kobiórska 12, 43-210 Kobiór